Hakkımızda

Hakkımızda 

Özel eğitim alanında 22 yıllık deneyime sahip olan kurumumuz kurulduğu günden bugüne MEB’e bağlı olarak bilimsel çalışmalar ışığında kendini yenileyerek hizmet vermektedir.


Kurumumuzda özellikle Dil ve Konuşma güçlüğü olan bireyler, Özel Öğrenme Güçlüğü olan bireylere, Zihinsel Yetersizliği olan bireylere, Otizm Spektrum Bozukluğu olan bireylere, İşitme Yetersizliği olan bireylere, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite bozukluğu olan bireyler bireyselleştirilmiş eğitim programları ile bireysel ve/veya grup eğitimi ve terapi almaktadır.


Kurumumuza başvuran raporlu yada raporsuz her türlü özel  gereksinimli bireye hassasiyetle yaklaşılmakta, MEB onaylı programlar temelinde güncel değerlendirme ve terapi yöntemlerinden de yararlanılarak hizmet sunulmaktadır. Ailelerimiz ile bireysel/grup aile eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri hem psikoloğumuz hemde  eğitim koordinatörümüz tarafından düzenli aralıklarla planlı olarak yapılmaktadır.


Kurumumuzda yapılandırılmış özel bireysel ve grup eğitim sınıfları ile uyguladığımız eğitim/terapilere uygun atölyeler mevcuttur. Bunun yanı sıra veli bekleme alanlarımız, çocuklarımızın seans aralarında vakit geçirebileceği, ailelerimizin çocuklarını beklerken sporlarını da yapabileceği çok amaçlı salonumuz ile konferans salonumuz mevcuttur. Açık alanımızda çocuk parkı, basketbol-voleybol sahası, ailelerimiz için özel oturma alanlarımız kurgulanmıştır.


Misyonumuz

Bilimsel çalışmalar temelinde, kurumumuzda uyguladığımızı değerlendirme ve programlar doğrultusunda danışanlarımızın (çocuk-ergen-yetişkin) bireysel ihtiyaçlarına uygun bireyselleştirilmiş eğitim programları hazırlayarak özel gereksinim alanlarını desteklemek ve ailelerine de danışmanlık sağlamak misyonumuzdur.


Vizyonumuz

Misyonumuz doğrultusunda alandaki tüm bilimsel yenilikleri takip ederek çalışmalarda bulunmak ve alanında her zaman aranılan öncü bir kurum olmak.